Opettajat

Arctic Taekwon-Don pääopettajana toimii Jouni Aartola 5. Dan. Peruskursseilla on omat määrätyt opettajat. Jatkokurssilaisten opetuksesta vastaavat seuran mustat vyöt yhdessä. Tavoitteemme on, että seuran kaikki mustat vyöt pääsevät osallistumaan opetukseen.

Arctic Taekwon-Don opettajat tavoitat sähköpostiosoitteella opettajat@arctictkd.fi.

Päävalmentaja
Jouni Aartola, 5. Dan
jouni.aartola@arctictkd.fi

Muut opettajat

Jari Ramberg, 4. Dan
jari.ramberg@arctictkd.fi

Jutta Aartola, 4. Dan
jutta.aartola@arctictkd.fi

Tero Paakkari, 3. Dan
tero.paakkari@arctictkd.fi

Julia Pätsi, 3. Dan
julia.patsi@arctictkd.fi

Maarit Paakkari, 1. Dan
maarit.paakkari@arctictkd.fi

Suvi Wanswett, 1. Dan
suvi.wanswett@arctictkd.fi

Sandra Säkkinen, 1. Dan