Arctic Taekwon-Do ry:n hallitus ja toimihenkilöt

HALLITUS

Arctic Taekwon-Do ry:n hallituksen kokoonpano hallituskaudella 2019.
Hallitukselle voit lähettää sähköpostia osoitteeseen hallitus@arctictkd.fi ja yksittäisen hallituksen jäsenen osoite on muotoa etunimi.sukunimi@arctictkd.fi.

Raine Roivas
Puheenjohtaja
raine.roivas@arctictkd.fi

Joonas Oikkonen
Varapuheenjohtaja
joonas.oikkonen@arctictkd.fi

Jutta Aartola
Sihteeri
jutta.aartola@arctictkd.fi

Sandra Säkkinen
sandra.sakkinen@arctictkd.fi

Aki Hannula
Varajäsen
aki.hannula@arctictkd.fi

Sanna Luoma
Varajäsen
sanna.luoma@arctictkd.fi


MUUT TOIMIHENKILÖT

Rahastonhoitaja
Jari Ramberg
jari.ramberg@arctictkd.fi